Останні новини

В Одесі розпочали реставрувати фасади історичних будівель - де проводять ремонт

Також планується встановити блискавкозахист.

В Одесі триває реставрація та ремонт фасадів і дахів споруд-пам'яток. Проведення робіт враховують заміну покриття, посилення та заміни частини кроквяної системи, її обробки вогнезахисними матеріалами.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської мерії.

Читайте також: Головні події України та світу - Труханов подав декларації за 2020 рік, а Євробачення визначило порядок виступів конкурсантів

ресто

Фото: пресслужба Одеської мерії

Так, збираються відреставрувати фасади історичних пам'яток по вулиці Катерининська, 14, ріг Дерибасівської, 16. Також тривають роботи на вулиці Буніна, 18, кут Рішельєвської, 11. На всіх об'єктах паралельно проводиться реставрація на фасадах будівель з оновленням ліпного декору та влаштуванням нічного підсвічування.

ресто 1

Фото: пресслужба Одеської мерії

Роботи перебувають на різних стадіях виконання, завершити їх заплановано до кінця поточного року. Також розроблена проєктно-кошторисна документація на проведення реставрації на 10 будівлях історичного центру, ще на п'яти будівлях проводяться проєктні підготовки.

ресто 2

Фото: пресслужба Одеської мерії

Нагадаємо: 

  • Станом на 31 березня в Одесі почали розробляти проєкт будівництва крематорію для тварин. Після завершення робіт там будуть утилізувати мертві тіла, а прах розміщувати у колумбарії.
  • Український препарат “Фавіпіравір”, який ще називають “Авіган”, буде коштувати близько 1200 грн за упаковку. За даними японської компанії Fujifilm Toyama Chemical, препарат не просто усуває клінічні прояви хвороби, але і впливає на патогенез коронавірусу в організмі людини.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04