Останні новини

В Одесі порушники правил паркування за рік заплатили в міський бюджет 6,8 мільйонів гривень

Не сплатили штрафи більше 20% порушників.

За рік одеські інспектори з паркування склали 34 тисячі 931 матеріал за порушення правил в центрі міста. До бюджету міста надійшло 6 мільйонів 755 тисяч гривень.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на звіт Департаменту транспорту Одеської міськради. 

Читайте також: Одеські патрульні провели інспекцію паркування автівок

Платити за свої помилки з паркуванням готові виявилися лише 77,53% оштрафованих водіїв, що складає 27 082 людини. В середньому вони сплачували 250 в перші 10 днів, коли діє так званий “пільговий період”. 

Инспекторы.jpg

Фото: Zachem.com.ua

В даний час в Департаменті транспорту розробляється план по створенню безкоштовних і платних парковок, які будуть обслуговуватися комунальними підприємствами. Затверджено 114 місць для паркування і ще готується 92 місця для платного паркування, 44 з яких вже затверджені.

Инспекторы 1.jpg

Фото: Zachem.com.ua

В якості пілотного проєкту використовувалася платна парковка на Катерининській площі. За півроку вона принесла в бюджет близько 82 тисяч гривень.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04