Останні новини

В Одесі поліцейські перевіряють інформацію про замінування навчального закладу

Одеські поліцейські перевіряють інформацію про замінування навчального закладу в центрі Одеси. Повідомлення надійшло на електронну адресу поліції.

Про це повідомила пресслужба ГУНП в Одеській області.

Станом на 10:00 на місце події скеровані працівники Вибухотехнічного управління, кінологи, слідчо-оперативна група Приморського відділу поліції.

Станом на 10:40 Odesa Live стало відомо, правоохоронці та рятувальники шукають вибухівку у спеціалізованій школі №117. Наразі дітей вивели з примішень будівлі на вулицю.

be19de7f-b9b8-45dc-85f9-c79e61412f37.jfif

2гис.png

Станом на 11:00  кореспондентка достославного телеканалу Анастасія Пивоварчук приїхала на місце події. На території на той час прибрали обмежувальну стрічку, а поліція вже поїхала

“Ще дві хвилини тому тут поліція складала протоколи. Насправді ми вже поспілкувалися батьками, які вже пішли, котрим повідомили зі школи, що сталася така ситуація. Батьки говорять, шо було незрозуміло чи потрібно забирати дітей”, - каже Анастасія Пивоварчук. 

Наразі ще невідомо чи замінували школу, оскільки офіційної інформації не надходило. 

Станом на 11:45 у пресслужбі поліції повідомили, що вибухівку не знайшли.

Приміщення та прилеглу територію навчального закладу перевірили, жодних вибухонебезпечних пристроїв не виявлено. В ході перевірки евакуювали 150 осіб.

Нагадаємо, повідомлення про замінування в Апеляційному суді Одеси надійшло до поліції. Це стало відомо об 11:30, а вищезазначена будівля знаходиться на вулиці Івана та Юрія Лип, 24-а.

Вийти в ефір
03.12