Останні новини

В Одесі планують створити соціальну пральню для безпритульних - оголосили збір коштів

Приміщення планують створити, щоб не викидати багато одягу.

В Одесі оголосили збір коштів на облаштування соціальної пральні для бездомних людей. На закупівлю сушильної та пральної машин необхідно 45 тисяч гривень, з яких вже пожертвували 10 тисяч.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на краудфандінгову платформу “Моє місто”.

Читайте також: З 1 вересня пенсії та грошова допомога нараховуватимуться на лише банківський рахунок 

Одеська філія Всеукраїнського благодійного фонду “Деполь” допомагає безпритульним протягом 10 років. Вони створили приміщення для людей, які потрапили у складні життєві обставини, де вони можуть помитись, постригтись та переодягнутись. Наразі вони планують також облаштувати пральню для бездомних, щоб не викидати багато речей, бо фонд постійно видає бажаючим новий чистий одяг.

“Ми давно мріємо облаштувати на території нашого центру соціальну пральню для бездомних. Вона дасть можливість не викидати масу хороших речей. Тут усі, хто прийде помитися, зможуть безкоштовно випрати і висушити свої речі. Тим самим бездомні зможуть відчути себе повноцінними людьми. Адже матимуть можливість привести в порядок не тільки себе, але і свої улюблені речі”, - йдеться у повідомленні.

фонд

Фото: Моє місто

Приміщення, персонал та всі необхідні побутові умови вже є, однак не вистачає спеціальної техніки. Так, для закупівлі сушильної та пральної машин необхідно 45 тисяч гривень. Десять тисяч фонд вже зібрав.

“І ми просимо всіх, у кого є можливість, підтримати проэкт. Може здаватися, що допомагати бездомним - марно, адже вони самі вибрали таке життя. Всі вони - люди, гідні того, щоб їм протягнули руку допомоги. Звикнувши до життя на вулиці, застрягши в цій ситуації, їм часто складно вибратися з неї самостійно. І тільки наша доброта й співчуття можуть дати їм сили вибратися з порочного кола”, - додають представники “Деполь”.

Нагадаємо:

 Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04