Останні новини

В Одесі перед туристичним сезоном комунальники місяць прибирали місто, а люди засмітили його за добу

Очищені території знову потонули в стихійних сміттєзвалищах

В Одесі прибрали стихійні сміттєзвалища на в’їздах у місто. Втім менше, ніж за добу мешканці знову їх засмітили.

Про це повідомляє Odesa Live із посиланням на щотижневий відеозвіт заступника міського голови Одеси Дмитра Жемана.

Читайте також: Чисто там, де не смітять - в Одесі відбулася акція з прибирання міських пляжів

Впродовж квітня комунальники прибирали в’їзди та виїзди з Одеси. Сміття було чимало, втім туристи, які приїдуть в місто, побачать його чистим та охайним.

"З доріг та залізничних колій вивезли дуже багато сміття, які залишили безвідповідальні мешканці міста. Нажаль, такі у нас є. Та в туристичний сезон ми заходимо з чистими дорогами. Туристи з вікон автомобілів чи поїздів побачать охайну Одесу, а ми із місцевими мешканцями постараємося зберегти його таким", - сказав Дмитро Жеман.

Втім старання комунальників прийняли не всі. На прибраних територіях сміття знову з’явилося практично за добу. Про це 30 квітня повідомила директорка департаменту міського господарства Одеси Наталя Мостовських.

Однак самими лиш прибираннями комунальникам навряд вдасться покращити обличчя Одеси перед туристами. Чого вартують лише знамениті одеські графіті та напівзруйновані будинки на під‘їзді до залізничного вокзалу.

Фото: ДумскаяФото: Думская

Фото: ДумскаяФото: Думская

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Теги:
Вийти в ефір
09.05