ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

В Одесі нагородили волонтерів, які безкоштовно доставляли медиків до лікарень

В одеській мерії активним учасникам спільноти "Підвези медика" вручили нагороди Міжнародної академії рейтингових технологій і соціології "Золота фортуна". Вони організували безкоштовне доставлення медиків з роботи й на роботу, коли у зв'язку з карантином Кабінет Міністрів України ввів обмеження в роботі громадського пасажирського транспорту.

Про це повідомляє пресслужба мерії.

Спільнота була організована в березні. Спершу створили групи в месенджерах, куди цілодобово надходила інформація від медиків, які потребують пересування, а також водіїв, що пропонують безкоштовні послуги з доставлення медпрацівників.

Згодом керівництво міського департаменту охорони здоров'я надавало і постійно коригувало інформацію. Співробітникам створили позмінні графіки роботи, закріпили водіїв-волонтерів для адресної доставлення медиків по місту і в прилеглі райони області.

На прохання про допомогу відгукнулося і керівництво регіональної філії Одеської залізниці АТ "Укрзалізниця" - до службових поїздів додавався спеціальний вагон для медиків. Також додатково було організовано доставлення медпрацівників від залізничного вокзалу до медустанов.

Зазначимо, рейтинг "Золота фортуна" проводиться в Україні з 1993 року. Номінанти — люди, які заслуговують найбільшої поваги та відмінності за свої досягнення або громадську діяльність.

Нагадаємо, що в Одесі продовжують відбуватись цікаві події, на які варто сходити цього тижня. Протягом 7 – 13 вересня цього року в Одесі пройдуть фестивалі, концерт легендарного гурту і атмосферні вистави.

Вийти в ефір