Останні новини

В Одесі на пляжі “Дельфін” проводять капітальний ремонт бетонних загороджень. Фото

На пляжі “Дельфін”, між траверсами №12 і №13 першої черги протизсувних споруд, розпочалися роботи з капітального ремонту підпірної стінки. Їх планується завершити до початку курортного сезону 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.42076.jpg

Фото: Одеська міська рада

У процесі робіт проведений демонтаж парапету підпірної стіни і демонтаж плитки вздовж підпірної стіни. Камені від опорної стіни переміщені ближче до води. Також щодня завозиться гравійно-піщана суміш для відсипання пляжу, а за допомогою екскаватора проводяться роботи з відсипання пляжу. Ці роботи забезпечать задовільне функціонування берегозахисного комплексу і стануть основою для створення на цій території пляжу для осіб з інвалідністю з відповідним обладнанням.

42079.jpg

Фото: Одеська міська рада

Замовником ремонту та протизсувних робіт є управління інженерного захисту території.

“Згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 28.05.2020 р. №141 управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради є замовником з розробки проєктної документації, виконання робіт з капітального ремонту підпірної стінки та облаштування місць для людей з інвалідністю на пляжі “Дельфін”, між траверсами №12 і №13 першої черги протизсувних споруд у м. Одесі”, - йдеться у повідомленні.

42081.jpg

Фото: Одеська міська рада

Нагадаємо, станом на 13 листопада в Україні та світі відбулася низка подій. Зокрема, в Білорусі помер побитий "тітушками" активіст Роман Бондаренко, через що місцеві мешканці вийшли на вулиці міста й вшанували пам'ять загиблого, а на двох пунктах пропуску в сусідню Молдову відновили можливість перетинати кордон. Водночас, через "карантин вихідного дня" полетіла "перша ластівка" - радник Андрія Єрмака з Офісу президента Ігор Уманський подав у відставку, а Одеський припортовий завод, тим часом, отримав нового виконувача обов'язків голови правління. Ба більше - у мережі будівельних гіпермаркетів "Епіцентр" передумали жартувати про "72 години п'ятниці" й вирішили робоче питання переходом в режим онлайн.

Вийти в ефір
04.12