Останні новини

В Одесі майже завершили ремонтні роботи у сквері на Молдаванці. Фото

Реконструкція триває вже декілька місяців.

Ще у вересні минулого року у мерії анонсували реконструкцію скверу на Молдаванці. Наразі працівники служби оновлюють огорожі й встановлюють нові лавки та урни. Ремонт планують завершити до початку травня.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської міської ради.

Читайте також: В Одесі розпочали реставрувати фасади історичних будівель - де проводять ремонт

сквер3.jpg

Фото: ОМР

Згідно з проєктом, в Олексіївському сквері вже повністю оновили зовнішнє освітлення скверу, встановили нові опори контактної мережі трамвая й змонтували його мережу. Також працівники провели також систему поливу рослин.

сквер.jpg

Фото: ОМР

Наразі у місті тимчасово змінили схему руху міського громадського транспорту на Молдаванці, бо монтаж нового трамвайного шляху №12 на розворотному кільці завершили, проте досі укладають плитку в міжрейковому просторі. В рамках проведення реконструкції почали оновлення кам’яної огорожі із встановленням автентичних металевих секцій, а згодом буде встановлено нові лавки й урни на території скверу.

"Олексіївський сквер отримав свою назву на честь побудованого тут у 1888 році храму, названого на честь преподобного Олексія. Перед початком Другої світової війни храм був підірваний, на його місці сьогодні побудований Свято-Олексіївський храм. До наших днів збереглася історична огорожа, яка і визначає межі сучасного Олексіївського скверу. Незважаючи на те, що це місце не є пам'яткою культури, я вважаю важливим відновити огорожу в колишньому вигляді. Це частина нашої з вами історії", - розповів Геннадій Труханов. 

сквер,.jpg

Фото: ОМР

сквер2.jpg

Фото: ОМР

сквер..jpg

Фото: ОМР

сквер1.jpg

Фото: ОМР

Нагадаємо:

 Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04