Останні новини

В Одесі британські військові проводять навчання курсантів ВСУ

В Одесі курсанти Військової академії опановують професію інструкторів з підготовки військовослужбовців до ведення бойових дій в умовах щільної забудови місцевості. Тритижневий курс проводять британські військовослужбовці.

Про це повідомляє АрміяInform.

Навчання проходять в рамках військово-тренувальної місії для українських військовослужбовців ORBITAL.

Як розповів представник штаб-квартири операції ORBITAL в Україні майор Марк Коннолін, на прохання української сторони, в програму підготовки були внесені зміни. Поміняли структуру курсу, тепер навчання базується на стандартах НАТО.

"Тепер не просто навчаємо солдатів, ми готуємо інструкторів, які зможуть надалі самостійно навчати військовослужбовців", - повідомив офіцер.

Під час перших двох тижнів навчання група курсантів четвертого курсу факультету підготовки спеціалістів Десантно-штурмових військ інтенсивно переймали теоретичний та практичний досвід британців із підготовки підрозділів до дій у міських умовах.

Курсанти засвоїли особливості пересування в будівлях, команди, оволоділи методикою викладання тощо.

Своєрідним іспитом стало практичне виконання групової вправи у межах тактичного заняття на базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії. Вони відпрацювали елементи виходу з району зосередження, висування у напрямку населеного пункту, прихованого підходу та штурму будівлі, зачистки приміщень, евакуації поранених, утримання позицій тощо.

За діями груп стежили британські військовослужбовці 3-го стрілецького батальйону та оцінювали проходження кожного етапу. За умови успішного складання іспиту курсанти-інструктори отримають відповідні сертифікати та зможуть у майбутньому самостійно передавати цей досвід іншим підрозділам Збройних Сил України.

dsc_0783-1.jpg

фото: АрміяInform

dsc_0833.jpg

фото: АрміяInform

dsc_0741.jpg

фото: АрміяInform

dsc_0840.jpg

фото: АрміяInform

dsc_0829.jpg

фото: АрміяInform

Нагадаємо, в Одесі встановлять пам'ятник легендарному письменнику і сатирику Михайлу Жванецькому на бульварі, названому в його честь. Ідею встановити постамент запропонували після звістки про смерть артиста. 

Теги:
Вийти в ефір
03.12