Останні новини

В Одесі правоохоронці вилучили у жителя Білгорода-Дністровського пістолети й гранату

Тільки за зброю йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Поліцейські вилучили у 37-річного жителя Білгорода-Дністровського зброю і гранату, а також вирощену в спеціальних умовах марихуану, яку він нібито ростив для себе. Тільки за зброю йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Про це повідомляє кореспондент Odesa Live з посиланням на “УСИ”.

Під час санкціонованого обшуку в будинку 37-річного чоловіка знайшли гранату РГД-5, два електродетонатори, незареєстровану мисливську рушницю, три пістолети з набоями до них, три ножі й рослини конопель, висаджені в спеціально обладнаному приміщенні.

Фахівці-вибухотехніки встановили, що знайдена граната - бойова. Інша зброя, боєприпаси та марихуану направили на експертизу. Власник розповів поліцейським, що заборонені предмети він знайшов на околиці міста, а марихуану вирощував для власного вживання.

Нагадаємо, на Львівщині не визначають різновиди коронавірусу, але позитивні зразки скеровуються у Київ до Центру громадського здоров’я, а потім до Всесвітньої організації з охорони здоров’я. Звідти надійшла інформація, що в Україні виявлено п’ять генотипів коронавірусу, зокрема на Львівщині циркулює вірус лінії В 1.1, тобто китайського походження.