Останні новини

В Одеську облраду від “Слуг народу” буде балотуватися ексгубернатор Степанов

Нинішній очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов буде балотуватися в Одеську обласну раду від партії "Слуга народу". Нардепи в Раді кажуть, що він очолить список політсили на місцевих виборах.

Про це повідомляє народна депутатка з фракції "Голос" Соломія Бобровська в Facebook.

"Не розваливши до кінця МОЗ, чинний міністр охорони здоро'я Максим Степанов йде першим номером в Одеську обласну раду від... Слуги Народу" - зауважила Бобровська. 

Таку ж саму інформацію у своєму Telegram-каналі оприлюднив народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

"Список Слуг в Одеську облраду очолив ... міністр охорони здоров'я Максим Степанов. У розпал епідемії міністр охорони здоров'я йде на місцеві вибори", - зазначив Гончаренко.

Фото з вільних джерел

У 2003 році Степанов уперше обійняв посаду в органах влади, ставши заступником голови Державної податкової адміністрації України. Він отримав другу вищу освіту закінчивши Київський національний університет за спеціальністю “Міжнародна економіка”.

У 2008 році він став першим заступником голови Одеської ОДА Миколи Сердюка й пробув на посаді два роки. Його звільнили після приходу до влади Віктора Януковича. З 2011 року він очолив посаду директора поліграфкомбінату “Україна”.

Згідно з даними електронної декларації про доходи за 2016 рік, Максим Степанов тоді був власником корпоративних прав кількох підприємств – товариства з обмеженою відповідальністю “Республіканський правовий союз”, IPDevelopment Group OÜ (Естонія). Водночас його дружина Наталя Степанова володіє частками у двох товариствах з обмеженою відповідальністю – “Ед’югет” і “Спецагротех”.

Після восьми років “перериву” Степанов повернувся до Одеської ОДА як її голова в грудні 2016 року, коли став переможцем на цю посаду. Тоді він змінив Міхеїла Саакашвілі.

Тогочасний президент України Петро Порошенко «презентував» Степанова одеситам, як “людину, яка налаштована тут працювати”. Через три роки 3 квітня нинішний президент відсторонив його від виконання обов’язків. Чиновник відмовлявся йти з посади. 

Згодом Степанов очолив посаду голови Міністерства охорони і здоров’я, після того, як з посади зняли Зоряну Скалецьку і Ілля Ємеця. Тоді Максим Степанов отримав 246 голосів депутатів, більш за все його підтримали “Слуги народу”, ОПЗЖ, “За майбутнє”, частина “Довіри” і 9 позафракційних.

Зазначимо, що Друге місце в обласному списку очолив нардеп і колишній віце-губернатор Сергій Колебошин, третім - підприємець Григорій Діденко, четвертим - діючий депутат облради від “Оппоблока” Ірина Ковалишен і п'ятим - директор обласного департаменту соціальної та сімейної політики Лілія Коваленко.

Фото з вільних джерел

До міської ради першою п’ятіркою стали артист Олег Філімонов, банкір Вадим Мороховський, заступник директора худмузея Олександра Ковальчук, шахістка Наталія Жукова та ректор Одеського університету Мечникова Ігор Коваль, який допрацьовує останні місяці. 

Фото з вільних джерел

На виборах мерів Южного та Ізмаїла “слуги” підтримали діючих міських чиновників - Володимира Новацького, який на посаді з 2006 року та обирався від Народної партії Литвина, і Андрія Абрамченко. Останній на посаді з 2010 року, висувався від “Сильної України”, потім перейшов до Партії регіонів і наостанок був в Блоці Петра Порошенка.

Фото з вільних джерел

Нагадаємо, в Одесі відремонтують пам’ятник архітектури — Одеську обласну філармонію. Гроші на розробку проекту планують виділити з обласного бюджету у 2021 році.

Вийти в ефір