Останні новини

В одеському театрі відбудеться прем'єра культової польської п'єси “Емігранти”

В  Одеському українському театрі ім. Василько 19 та 20 листопада відбудеться прем'єра культової польської п'єси “Емігранти”. За словами організаторів, ця вистава - трагедія абсурду в одній дії, яка розгорнеться на камерній сцені.

Про це повідомляє театр на своїй сторінці у Facebook.

“Емігранти” – одна з найвідоміших п’єс світового театру та польського зокрема, де відверто йдеться про те, що зазвичай намагаються не виставляти на показ. У цій історії мало сентиментів, вона відверта, сувора і певною мірою про кожного з нас”, - пишуть вони. 

У ній за сюжетом двоє дуже різних емігрантів виявилися в однаковій ситуації - без своїх сімей, без можливості ростити дітей і радіти їхнім успіхам, в чужій країні. Один з них заробляє тим, що копає канави, інший - втік з країни через політичного переслідування і планує написати важливу книгу про цінності. Через обставини чоловіки знімають в підвалі дешеве житло і змушені зустрічати разом Новий рік.

Потім у них нарешті з'являється  можливість відверто поспілкуватися і проговорити невимовне. 

“Чи зможуть вони почути один одного, які таємниці відкриються, кого перш за все вони обманюють, розповідаючи про свої плани та мрії, що станеться в результаті зіткнення двох різних світоглядів? Чи знайдемо ми в цій історії, написаної майже 60 років тому, себе, отримаємо відповіді на актуальні питання, відбудеться катарсис?” - пише театр.

Режисер-постановник - Дмитро Демків. Початок вистави буде о 18:00. На виставі працює стробоскоп. Вагітним і людям, що страждають захворюваннями нервової системи до перегляду не рекомендується.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
29.11