Останні новини

В Одеській школі дітей годують простроченою продукцією

У той час як в Одесі відремонтують їдальню в санаторії "Одеса" на Французькому бульварі за 56 мільйонів гривень, у шкільних їдальнях годують дітей простроченою продукцією. В Одесі батьки учнів загальноосвітньої школи №16 на вул. Пироговській, 25 обурені від того, чим годують їх дітей. Батьки написали лист до Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, відповідь поки відсутня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Ірина Коновал.

Дітей на сніданок годують енергетичними батончиками, строки придатності яких завершилися! Як повідомила жінка, випадок цей не одноразовий. 

“У школі №16, де вчиться моя дитина на сніданок дітям початкових класів дають прострочені батончики! У мене велике питання, Ви навмисно труїте дітей в школах? Годують “ЦИМ” весь тиждень. Я вже мовчу про склад, корисність, калорійність, але, Прострочення! Дітям? В школі? Я дуже сподіваюся, що ніхто з дітей не постраждав”, - пише Ірина.

Інші матусі і небайдужі люди активно підключилися до бесіди під публікацією. Коментарі буквально підривають інтернет від злості і страху за своїх дітей.

"Чим далі, тим страшніше. Як в лісі", - написала в коментарях Людмила Ворожілова.

Багато хто зазначає, що і зовсім відмовилися від харчування в школах. Пов'язано це з тим, що маленькі діти не підходять розумно до харчування і навряд чи дивитимуться на дату.

Зазначимо, що більшість користувачів соцмережі пов'язує таке свавілля з карантинними заходами, так як вхід в школу батькам заборонений і контроль з їх сторони неможливий.

А ось, що пишуть в описі навчального закладу на сторінці школи. Коханих, говорите?