Останні новини

В Одеській області з'явиться пам'ятна дошка легендарному атлету Івану Піддубному

Пам'ять всесвітньо відомого українського атлета Івана Піддубного увічнять в місті Ананьєві на півночі Одеської області. Там на будинку культури з'явиться меморіальна дошка легендарного спортсмена. 

Про це повідомляє УСІ. 

“Справа в тому, що Піддубний свого часу в повітовому містечку викладав атлетику. Втім, будинок, де працював атлет, не зберігся, а ось пам'ять про Піддубного - навпаки. Місцева громада піклується не тільки про пам'ять, а й про виховання нових поколінь, у яких є привід пишатися своєю малою батьківщиною”, - відзначили в УІНП.


Поддубный.png

Фото: УСІ

Досьє: 

Іван Максимович Піддубний (26 вересня (8 жовтня) 1871 року, Красенівка, Полтавська губернія, Російська імперія - 8 серпня 1949 Єйськ, Краснодарський край, РРФСР, СРСР) - український спортсмен-борець. Шестиразовий чемпіон світу з боротьби, з показовими виступами і на змаганнях об'їздив безліч великих міст в Європі і навіть Америці. Близько 2 років - до 1900 року - жив в Одесі.

В Одесі, як і в багатьох інших містах, користувався величезною популярністю. Однак останні роки життя, в Краснодарському краї РФ, провів у злиднях. У 2014 році про Піддубного в Україні знято біопік.

Нагадаємо, колишній очільник одеської міськради Руслан Боделан презентував нову книгу, яку він назвав “Хто ми?”. Твір присвячений роздумам про сьогодення. 

Вийти в ефір
30.11