Останні новини

В Одеській області продовжується будівництво притулку для безпритульних тварин

25 вересня Білгород-Дністровський виконавчий комітет дав дозвіл на виконання будівельних робіт по вулиці Маяковського. За вказаною адресою побудують притулок для безпритульних тварин.

Про це повідомляє інтернет видання bessarabiainform.

Згідно з ухваленим рішенням, начальнику міського центру “Благоустрій” Мальцеву І.В. дозволили укласти договір про спільну діяльність з виконання робіт з модернізації, будівництва притулку для безпритульних тварин за адресою вул. Маяковського, 49/1, на земельній ділянці площею 1,0000 га з президентом благодійної організації “Відродження”.

“Ігор Мальцев значиться відповідальним лише тому, що ділянка землі, на якому проводяться роботи, оформлений на міський центр “Благоустрій” з цільовим призначенням “для будівництва розплідника”, - розповідає Сергій Чернокульський. 

Фото: bessarabiainform.

Нагадаємо, передати на баланс міністерства культури й реставрувати одеську обласну філармонію вирішив міністр культури Олександр Ткаченко спільно з чиновниками області. Вони мають намір витратити на відновлення будівлі до 170 мільйонів гривень з державного бюджету. 

Вийти в ефір