ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
27 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
185

Останні новини

В Одеській інфекційній лікарні планується відкриття нового відділення

2 мільйона жителів міста та області обслуговується в одеській міській інфекційній лікарні, через недолік місць відкривається нове відділення.

Про це повідомляє видання “Лоція

На початок пандемії у лікарні працював палатно-буксованний корпус для крапельних та особо небезпечних інфекцій на 65 місць. Нині вільних місць вже немає, що ставить під загрозу тільки захворівших людей.

В Одеській міській раді до приходу мінусової температури прийняли рішення вже завершити ремонт ще одного палатно-буксованного відділення ще на 30 місць. На сьогодні завершена більша кількість робіт, а саме розводка комунікацій та системи вентиляції, оздоблювальні роботи вже майже на фініші, розпочато доброустрій прилеглої території. А найважливіше - закупили обладнання  для забезпечення киснем подібних відділень у лікарні.

До речі, у зв'язку з капітальним ремонтом відділень та кількістю споживаної потужності у лікарні проводиться реконструкція лінії електропередач. Нині маємо нову підстанцію та реконструкцію діючої. Плануються роботи з прокладання кабельної лінії до джерела живлення - Одеської ТЕЦ.

Нагадаємо, що нещодавно Одеська "інфекціонка" отримала більш 4 мільйонів гривень бюджетних коштів на покупку дезінфікуючих засобів.

Теги:
Вийти в ефір