Останні новини

В обхід закону не вдалося: військова прокуратура завадила незаконному зведенню багатоповерхівок в Одесі

Підприємства, які мали будувати висотки порушили вимоги закону.

В Одесі Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону перешкодила незаконному зведенню багатоповерхівок. Йдеться про земельну  ділянку загальною площею 3,7 гектарів на проспекті Маршала Жукова поблизу аеродрому "Шкільний".

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу відомства.

Читайте також: Нічний клуб "Ітака" в Аркадії перед відкриттям “сповз” у бік моря

За їхньою інформацією, постановою Південно-західного апеляційного господарського суду від 14.04.2021 задоволено позов прокуратури. За ним установа просила визнати недійсним договір та додаткову угоду щодо будівництва багатоповерхівок на земельній ділянці військового містечка № 10 в Одесі.

Встановлено, що у липні 2016 року між Південним управлінням капітального будівництва Міноборони та комерційними підприємствами укладено договір та додаткову угоду до нього про будівництво висоток. Однак, угоду уклали з грубим порушенням вимог чинного законодавства та Порядку організації будівництва житла для військовослужбовців та членів їхніх сімей. Як виявилося, погодження на це Міноборони не давало, а отже і конкурс не відбувся. 

Фото: google.com/maps

Фото: google.com/maps

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05