Останні новини

В НПП "Тузлівські лимани" браконьєри влаштували сутичку з держхороною. Фото

5 жовтня на території НПП "Тузлівські лимани" в Татарбунарському районі Одеської області затримано 3 браконьєрів. Жителі сіл Трапівка і Лиман просто так здаватися в руки держохорони та інспекторів не хотіли, вони чинили опір.

Про це повідомляє заступник директора нацпарку Іван Русєв на сторінці в Facebook.

В ході патрулювання вздовж лиману Джантшейскій знайдено Ниву, поруч з якою стояв молодий чоловік з розкиданими навколо пляшками пива і всякого сміття.

"Оглянули оперативно тростинний масив поруч і там знайшли гумовий човен з електричним мотором. В ньому були порожні мішки від встановлених в лиман сіток, 2 сазани та 3 карасі. Браконьєри відмовилися представляти себе і поводилися агресивно. При цьому стали змиватися з місця правопорушення, погрожуючи нашим інспекторам. При затриманні почали чинити опір", - пише Іван Русєв.

Молоді люди були затримані до приїзду поліцейських і прикордонників. Насилу, але документи вони надали. На браконьєрів складено протоколи, що будуть спрямовані в суд. Знаряддя правопорушення, зокрема й човен, вилучені.

Фото: Іван Русєв

Нагадаємо, Одеська міська рада готова розпочати опалювальний сезон 15 жовтня, якщо середньодобова температура буде 10-15 градусів тепла. Усі котельні міста готові до роботи, в тому числі установи освіти та охорони здоров'я.

Вийти в ефір