Останні новини

В мікрорайон Миколаєва провели водопостачання: його там не було 231 рік

У мікрорайоні Варварівка, розташованому в Центральному районі Миколаєва, вперше провели централізоване водопостачання. На урочистій церемонії запуску водогону в четвер, 5 листопада, були присутні миколаївський міський голова Олександр Сенкевич, чиновники, а також депутати чинного міськради.

Про це повідомляє видання НикВести.

Міський голова визнав, що централізованого водопостачання в Варварівці не було з моменту заснування Миколаєва (1798 рік. - ред.), І пообіцяв, що в бюджет на 2021 рік закладено суму для незахищених верств населення, які зможуть підключитися до централізованого водопостачання.

При цьому він зазначив, що в мікрорайонах Велика і Мала Корениха водопостачання поки немає, проте водопровід в Варварівку проводився з таким розрахунком, щоб потім забезпечити водою і названі мікрорайони.

“Сьогодні вже розробляється ТЕО на розробку системи водовідведення. Наступного року плануємо почати проектування і будемо подавати на фонд ГФРР, щоб будувати тут систему каналізації”, - розповів він.

Вода буде постачатися згідно тарифу НКРЕКП.

“Мешканців Варварівки цікавить, коли буде вода і яка буде її вартість. По закінченню прокладки мереж їх передадуть на баланс водоканалу і ми будемо видавати технічні умови на підключення. Вода для жителів Варварівки буде коштувати так само, як і для всіх інших жителів міста Миколаєва. Тобто згідно з тарифом, затвердженим НКРЕКП”, - сказав директор КП “Миколаївводоканал” Борис Дуденко.

нико.jpg

Фото: НикВести

нико 3.jpg

Фото: НикВести

нико 2.jpg

Фото: НикВести

Нагадаємо, у п’ятницю, 6 листопада, на вулиці Академіка Заболотного, 14 триватиме ремонтні роботи. Там будуть оновлювати ділянку квартального водопроводу, а саме йдеться про підключення до існуючої системи нової поліетиленової труби діаметром 110 мм.

Теги:
Вийти в ефір
04.12