Останні новини

В Ізмаїлі місцеві самотужки збирають гроші на викуп будівлі старого управління "Укрпошти"

Люди планують власними силами зберегти культурну спадщину міста.

У квітні на аукціон оператор поштового зв’язку України вирішив виставити на продаж одну з будівель старого управління в Ізмаїлі. Проте місцеві мешканці вважають, що історичну споруду не можна віддавати у приватну власність й планують викупити будинок.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку групи “Ізмаїл. Відображення часу” у Facebook.

Читайте також: 31 мільярд гривень за рік - що і за яку ціну купили на Prozorro для боротьби з COVID-19

укрпошта,.JPG

Фото: Думська

Відомо, що будинок №39 на вулиці Бендерській належить до історичної спадщини регіону. Споруда знаходиться не в зовсім хорошому стані й потребує капітального ремонту. Проте Національний оператор поштового зв’язку України вирішив не реставрувати приміщення, а виставити його на продаж. Так, первинна вартість в рамках аукціону на електронному ресурсі Prozorro дорівнює 2 мільйонам 149 тисячам 750 гривень. 

аукціон

Фото: скріншот Prozorro

Мешканці Ізмаїлу не погодились з рішенням представників "Укрпошти", бо вважають, що цей будинок - це культурне надбання міста, а новий власник його знищить. Наразі кожен з містян планує перерахувати трохи більше 400 гривень на купівлю споруди на Бендерській.

“Румунський період в історії Ізмаїла є, на жаль, маловивченим і не заслужено зневажається. Цілком даремно! Адже Ізмаїл румунського періоду дав історії не мало значущих особистостей! Наш борг пам'ятати про це! Вам відомо, що Укрпошта виставила на торги свою будівлю. Пропоную всім не байдужим місцевим взяти участь в зборі коштів, для покупки цієї будівлі з подальшим використанням його як музею румунського періоду Ізмаїла і румунського культурного центру в Ізмаїлі! Якщо розібратися, то 76 000 $ (ціна цієї будівлі) - це всього лише 15 $ з кожного учасника нашої групи! Або 315 $ за квадратний метр цього будинку . Погодьтеся, багато хто може собі це дозволити! Подарувати історії міста 1 кв.м”, - розповідає модератор групи Самуїл Московський.

укрпошта..JPG

Фото: Думська

укрпошта.JPG

Фото: Думська

укрпошта...JPG

Фото: Думська


Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05