Останні новини

В Ізмаїлі на карантин закрилися дитсадки: за бажанням працюючих батьків можна перевестися

Причина закриття - зростання захворюваності серед співробітників дошкільних закладів

В Ізмаїлі з 12 січня на карантин закривають низку дитсадків. Причиною стало зростання захворюваності на коронавірус серед дорослих і спалах ГРВІ серед дітей. Установи для відвідування закриють до 29 січня, а здорові діти за необхідності зможуть ходити у інші дитячі садки, якщо їхні батьки офіційно працевлаштовані.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Facebook сторінку міського голови Ізмаїлу Андрія Абрамченка.

За його інформацією, припинять роботу всі дитсадки, окрім семи: 

  • № 8 "Чебурашка"
  • № 12 "Дзвіночок"
  • № 19 "Маяк"
  • № 23 "Веселка"
  • № 27 "Сніжинка"
  • № 33 "Теремок"
  • № 34 "Дельфіня".

Причина закриття - зростання захворюваності серед співробітників дошкільних закладів гострою респіраторною інфекцією, викликаною коронавірусом COVID-19, а також захворюваності вихованців сезонними вірусними інфекціями та ГРВІ.

"Вихованці дитсадків, де припинена робота, прийматимуться в інші дошкільні заклади з врахуванням побажань батьків, які офіційно працевлаштовані", - повідомив міський голова Ізмаїлу. 

Окрім того, у повідомленні йдеться про те, що співробітникам, які фактично не виходять на роботу і не виконують свої обов'язки під час карантину, зберігається оплата з розрахунку окладу відповідно до п.1 ст.112 КЗоТ України. Оплата праці керівникам ДНЗ, співробітникам, які працюють в гнучкому режимі, сторожам, операторам газових котелень, кочегарам у період з 12.01 по 29.01 нараховуватиметься у повному об'ємі. Також мер підкреслив, що освітній процес в працюючих дошкільних закладах продовжиться з безумовним виконанням карантинних обмежень.

Снимок экрана 2021-01-11 в 18.25.06.png

Фото: facebook.com/people/Андрей-Абрамченко

Нагадаємо, палата представників США, яку контролює демократична більшість, офіційно оприлюднила текст резолюції щодо другого імпічменту президента Дональда Трампа. Документ розглядатиметься в понеділок на загальному засіданні.