Останні новини

В Чорноморську жителі мікрорайону залишились без тепла, світла та води - Оперштаб

В дуже складній ситуації опинилися мешканці мікрорайону №13 по вулиці Парусній. Вони залишились без тепла, світла та води, не дивлячись на те, що заплатили будівельній компанії 400 тисяч гривень передоплати за опалення. 

Про це повідомляє кореспондент Odesa Live Дмитро Тельпіс. 

Зазначається, що дана проблема з опаленням існує протягом п'яти років. На даний час з людей крім оплачених 400 тисяч передплати вимагають ще 600 тисяч гривень.

"У нас в квартирах дуже холодно, опалення всьому місту дали, а нам не дали.

У них немає опалення і періодично вимикається світло і вода, температура повітря в квартирах 16-17 градусів. Діти хворіють. Виходять величезні рахунки”, - розповіла місцева мешканка. 

Люди вимушені обігріватись електрикою і платити за комерційним тарифом 3 гривні за кіловат. 

“Але тут не в тарифі справа. Ми зі скрипом комерційний тариф платимо, тому що немає можливості зігрітися ніяк. Потужності не вистачає. І через те, що не вистачає потужності ти вибираєш або ти включаєш плиту, дуйку, або бойлер. І коли люди включають все, то дуже часто горять трансформатори. Тоді ми сидимо в холоді до ранку”, - нарікає місцева жителька. 

Також люди зазначають, що їхня будівельна компанія вимагає встановити лічильники на тепло в кожну квартиру. Пристрій коштує від 2 до 5 тисяч гривень. 

Нагадаємо, мешканці вулиці Академічної вчора, 19 листопада, перекрили вулицю Маршала Говорова. Вони вимагали припинити роботи по спилюванню дерев біля їх будинку. 

Вийти в ефір
05.12