Останні новини

В Ашхабаді з'явився 15-метровий позолочений пам’ятник алабаю. Фото

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов відкрив в Ашхабаді 15-метровий позолочений пам’ятник алабаю. Це його улюблена порода собак.

Про це повідомляє Туркменистан сегодня.

Виглядає скульптура дуже велично: висота фігури собаки складає 6 метрів, вона встановлена на постаменті висотою 9 метрів. Таким чином, 15-метровий монумент "Туркменський алабай", розташований на площі діаметром в 36 метрів добре проглядається з усіх боків. Також, на постаменті по колу вмонтований екран, на якому демонструють різні відео за участі алабая.

"Ініціатива поставити пам'ятник собаці, проявивши, таким чином, повагу до нечуваної відваги і великому доброму серцю цих чудових тварин, підкресливши їх роль в історичній долі нації і те місце, яке вони займають у житті народу, належить главі Туркменістану. Особлива риса характеру алабая - гідність, впевненість в собі, що дуже виразно передане у новому монументі, який прикрасив одне з перехресть проспекту Махтумкулі", - йдеться в повідомленні.

Монумент встановили в районі нового житлового комплексу, який приїхав відкривати Бердимухамедов.

5fad21663366a.jpeg

Фото: Туркменистан сегодня

5fad21e2a7317.jpeg

Фото: Туркменистан сегодня

івівівів.jpg

Фото: Туркменистан сегодня

5fad213a3ab83.jpeg

Фото: Туркменистан сегодня

5fad219f9173b.jpeg

Фото: Туркменистан сегодня

Нагадаємо, представники громадської ініціативи "Деколонізація України" влаштували акцію протесту на Катерининській площі в центрі Одеси. Люди вимагали демонтувати пам’ятник російській імператриці Катерині ІІ та її сподвижникам.

Теги:
Вийти в ефір
04.12