Останні новини

Уряд затвердив передислокацію трьох військових частин ближче до Чорного моря

Уряд затвердив передислокацію трьох військових частин у місто Бердянськ Запорізької області та ще одну військову частину - в Очаків на Миколаївщині. Відповідне рішення було прийнято 18 листопада на засіданні Кабміну.

 Про це повідомляє Кореспондент.net.

У пояснювальній записці до проєкту документа говориться, що такі кроки дозволять створити належні умови для розміщення особового складу перспективних військових частин.

 “На реалізацію розпорядження у 2020 році були сплановані відповідні бюджетні асигнування, а виконання цих завдань не зажадає додаткових матеріальних та інших фінансових витрат з державного або місцевого бюджету”, - йдеться на засіданні уряду.

 За інформацією оборонного відомства, передислокація військових частин ВМС передбачає їхнє розміщення на фондах Міністерства оборони України.

Нагадаємо, в Одесі правоохоронці розпочали слідчі дії в офісі охоронної організації "Варта міста", який знаходиться по вулиці Великій Арнаутській та який пов'язаний з активістом Євромайдану Євгенієм Рєзвушкіним. На місце прибули бійці батальйону поліції особливого призначення і слідчі поліцейського главку Миколаєва.

Вийти в ефір
04.12