ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Управління культурної спадщини "отримало в подарунок" Воронцовську колонаду

24 вересня, Виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив передати колонаду ансамблю Воронцовського палацу на баланс управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міської ради. До цього колонаду обслуговувало КП “Міськи дороги”

Таке рішення було прийняте під час засідання Виконавчого комітету.

“Колонада є частиною комплексу Воронцовського палацу. Після реставрації там знайшли напівпідвальні приміщення, де в минулому році була виставка і виникла необхідність визначитися, хто і як буде колонаду приводити в порядок і стежити за її станом. Після передачі ми будемо обслуговувати її в рамках комплексної програми і якщо її серйозно зашкодять, то буде фонд, з якого будуть виділяти гроші на приведення в порядок”, - заявив начальник управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міської ради Павло Остапенко.

Він також повідомив, що в напівпідвалі під колонадою передбачається відновлення експозиції історії бельведера і палацу, а також є пропозиції від ряду галерей влаштовувати там виставки.

Також Павло Остапенко заявив, що статус пам'ятки національного значення колонада після передачі не втратить.

“Як був пам'ятник національного значення так і залишається. Просто ми вирішили, що обслуговувати такий об'єкт має профільне управління. У нас в програмі є статті витрат на захист від вандалізму, стихій і так далі, хоча я сподіваюся, що все-таки пошкодження обмежаться написами”, - зазначив Павло Остапенко.

До цього колонада не перебувала на балансі ні в кого, і її обслуговуванням займалися фахівці комунального підприємства “Міські дороги”.

Нагадаємо, маяк Шагани, що в Тузлівських лиманах на Одещині прикрасили багатометровою картиною. Полотно завдовжки 6 метрів та заввишки 2 метри створив харківський художник Василь Йолохов. 

Вийти в ефір