Останні новини

Укрзалізниця збирається оцифрувати Центральний вокзал Києва

Укрзалізниця зайнялася пілотним проектом з оцифрування і створення візуалізації схеми Центрального залізничного вокзалу Києва. Планується відобразити локації, які можна буде взяти в оренду.

Про це в інтерв'ю виданню Магістраль розповів директор філії "Вокзальна компанія" АТ "Укрзалізниця" Володимир Коваль.

За його словами, таким чином планується врахувати максимальну кількість площ під здачу в оренду, які зможуть генерувати прибуток.

"Це буде візуалізація - схема вокзалу з прив'язкою до конкретної локації всіх потенційних місць, які можна здати в оренду, з зрозумілих зонуванням. Перш за все вивчимо можливість розміщення тих чи інших груп товарів в конкретних місцях: тут буде фудкорт, там - продуктова група товарів, далі - промислова, аптека тощо. Кожен працівник УЗ, який має авторизований доступ до цієї інформації, може її швидко переглянути на екрані, відкривши інтерактивну карту. Не потрібно комусь телефонувати або шукати якісь папери", - зазначив Коваль.

Нагадаємо, представники українського бізнесу, які не погодилися з рішенням Уряду щодо введення карантину вихідного дня, почали обходити Закон без порушень. Щоби "втримати" бізнес під час пандемії, вони почали переоформлювати документи на свої ФОПи, а міські ради видавати розпорядження про роботу без вихідних. 

Вийти в ефір
29.11