Останні новини

Укрзалізниця vs COVID-19: в електричках посилюють карантинний контроль

АТ "Укрзалізниця" підтримує рішення Уряду не припиняти роботу громадського транспорту, попри посилення карантинних обмежень. Зі свого боку, вона забезпечує постійний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, зокрема, посилює його на приміському сполученні.

Про це повідомляє пресслужба АТ "Укрзалізниця"

У компанії впевнені, що такі відповідальні та розумні кроки дозволять здійснювати необхідну мобільність населення з дотриманням протиепідемічних заходів та знизити шкоду для національної економки.

Укрзалізниця запевняє, що й надалі забезпечуватиме безпеку подорожей на всіх напрямках.

"Суворо дотримується масковий режим співробітників, здійснюється температурний скринінг, дезінфекція рухомого складу після та до кожного рейсу. По можливості контролюється наявність масок у пасажирів", - пишуть залізничники.

Крім того, у далекому сполученні кількість місць чітко контрольована, а у приміському - моніторять найбільш навантажені напрямки. Для додаткового контролю збільшують кількість провідників та працівників воєнізованої охорони.

Нагадаємо, 9 листопада згідно з рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Укрзалізниця відновила рух з більшості закритих станцій. Зокрема, почали продаж квитків на - Берегово, Волосянка-Закарпатська, Великий Березний, Кострино, Перечин, Ставне, Ужгород, Пологи, Сарата, Кулевча і Шепетівка. Проїзд на них був закритий 2 листопада.Вийти в ефір
29.11