Останні новини

Укрзалізниця планує повернути харчування у потяги

Укрзалізниця планує повернути харчування у поїздах та просить бізнес підказати формати, які були б прийнятні в умовах карантину. Наразі вже розглядається варіант інтеграції у систему онлайн продажу квитків опції замовлення їжі.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

За словами директора філії "Пасажирська компанія" Укрзалізниці Олександра Перцовського, перше, над чим компанія працюватиме найближчим часом - забезпечення пасажирів харчуванням під час подорожей.

"Є комерційні організації, які бажають надавати такі послуги. Ми зі свого боку готові стати платформою та тестувати різні формати. Головне, ми вимагаємо, щоб враховувалися нові реалії, зокрема, епідемічна ситуація", - каже Перцовський.

Відтак, наразі компанія розглядає варіант інтеграції у систему онлайн-продажу квитків опції замовлення їжі у поїзді.

"Наприклад, пасажиру буде запропоноване певне меню, яке заздалегідь буде підготоване та передане у вагон провідникам згідно замовлення. Компанія чекає на ініціативу з боку бізнеса. Послуги можна буде протестувати, а потім провести відкритий конкурс та масштабувати на всі поїзди", - пояснили у пресслужбі.

Крім того, Перцовський зазначив, що Укрзалізниця готова розглянути бізнес-плани щодо надання у поїздах і інших послуг: продаж періодичних видань, надання доступу до інтернету тощо. 

Нагадаємо, на станцію "Київ-Ліски" прибув перший контейнерний поїзд сполученням Китай-Казахстан-Росія-Білорусь-Україна. УЗ намагається зробити маршрут економічно привабливим.

Теги:
Вийти в ефір
05.12