Останні новини

Українськи фотографки зняли рекламну кампанію для Calvin Klein

Решту матеріалу вони виклали у свої соціальні мережі.

Calvin Klein залучив попрацювати над новою рекламною кампанією українських сестер-фотографок Женю і Таню Постернак. Вони зробили кілька світлин для Instagram-сторінки бренда. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційну Instagram-сторінку Calvin Klein

Читайте також: Тільники увійшли у топові тредни весни

На фото – відома білизна базового сірого кольору з логотипом бренда. На знімках не видно облич моделей, а деталі одягу та білизни зняті з близької відстані, що робить їх достатньо інтимними. 

Крім того кілька робіт, які не потрапили до офіційних сторінок, фотографки опублікували на своїх профілях

Calvin Klein 1.jpg

Фото: Calvin Klein

Calvin Klein 2.jpg

Фото: Calvin KleinCalvin Klein 3.jpg

Фото: Calvin Klein

Нагадаємо: 

  • Не так давно серед англомовних користувачів інтернету зародилася естетична течія, що поєднала любов до класичної літератури з основними трендами соціальних мереж та інтернет-сервісів – "Темна академія" (Dark academia). За своєю суттю, ТА - це ностальгія за віддаленим минулим, а точніше за його образом, оскільки, не побачивши та не відчувши омріяну епоху на власному досвіді, адепти відтворюють її характер за допомогою інтерпретацій, відображених у літературі та кіно.
  • Цієї весни тренд на смугастий принт знову повернувся в колекції брендів. Дизайнери почали експериментувати з кроєм, відтінками й шириною смуг, пропонуючи як варіанти для робочих зустрічей, так і неформальні ансамблі.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04