Останні новини

Українці зможуть мандрувати до Туреччини з 15 квітня без ПРЛ-тесту - що треба буде заповнювати

Такі заходи застосовані ще до 15 країн.

Туреччина для низки держав, у тому числі для України, скасовує вимогу мати ПРЛ-тест з 15 травня. Пасажирам треба буде заповнити спеціальну форму перед вильотом.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Avianews.com.

Читайте також: Туреччина не закриватиме кордони для туристів з України - єдиний недолік - новий штам COVID-19 

До вищезазначеного вони мають вказати паспортні дані, рейс і місце проживання в Туреччині. Після цього система даних автоматично генерує Hes-код. Останній потрібно буде показувати в готелях, місцях громадського харчування, торгових центрах і транспорті.

За інформацією турецьких авіакомпаній Turkish Airlines і Pegasus Airlines, вимоги щодо ПЛР-тестів також знімуть з авіапасажирів, які вилітають із Гонконгу, Китаю, Тайваню, В'єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Ізраїлю, Японії, Великої Британії, Латвії, Люксембургу й Естонії.

Зазначимо, станом на 29 квітня авіапасажирам треба пройти власним коштом ПЛР-тест на коронавірус. Це потрібно зробити не більш ніж за 72 години до вильоту в Туреччину.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
06.05