Останні новини

Україна отримає додаткові 5 мільйонів доз вакцини від COVID-19 NovaVax - Степанов

Постачання вакцини NovaVax заплановане на початок липня 2021 року.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов домовився з індійським Serum Institute про постачання в Україну додаткових 5 мільйонів доз американської вакцини проти коронавірусу NovaVax. Загальний обсяг вакцин NovaVax, який очікується в Україні становить 15 мільйонів. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на публікацію міністра хорони здоров'я України Максима Степанова у Facebook.

Читайте також: Pfizer збільшить виробництво вакцин у двічі

Постачати вакцини NovaVax планується з липня 2021р.

"Ще одна позитивна новина з індійського Пуне та найбільшого у світі виробника вакцин Serum Institute. Успішно завершили переговори про збільшення постачання в Україну американської вакцини NovaVax. Нам підтвердили можливість постачання додаткових 5 мільйонів доз вакцин від цього виробника. Затвердимо домовленість підписанням договору", - написав Степанов.

Додамо, що найближчим часом очікується прибуття в Україну 500 тис. доз вакцини від коронавірусної хвороби AstraZeneca (CoviShield).

Oxford/AstraZeneca - це спільна розробка Оксфордського університету та британсько-шведської компанії AstraZenecа, що має потужності для виробництва в Індії. Вакцина проти COVID-19 випускається під назвою CoviShield, вона перекваліфікована ВООЗ та рекомендована до екстреного використання. Serum Institute постачає свою продукцію в 140 країн світу.

Скріншот: Степанов

Скріншот: facebook/maksym.stepanov

Вакцина.jpg

Фото: Укрправда

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!