Останні новини

Україна отримає 5 млн. вакцин від COVID-19 від китайської компанії: подробиці

В Україну відбудеться доставка 5 млн. вакцин проти коронавірусу від китайської компанії

У березні 2021 року Україна зможе отримати вакцину проти коронавірусу від компанії Sinovac Biotech. Переговори тривали протягом 10 місяців.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційний сайт “Лекхім”.

Відомо, що фармацевтична фірма “Лекхім” є офіційним та ексклюзивним постачальником вакцини CoronaVac в Україні. Китайська та українська компанії досягли умови в переговорах, що тривали протягом 10 місяців, відносно співробітництва по питанню дистрибуції та локалізації виробництва вакцини проти вірусу SARS-CoV-2, який викликає хворобу COVID-19, терміном на 5 років. 

“Крім продажу вакцини CoronaVac китайського виробництва, співробітництво передбачає організацію масштабного виробництва готових лікарських форм вакцин (в тому числі CoronaVac) з 2022 року в Україні ("Лекхім-Харків"), а з 2025 року планується організувати повний цикл виробництва основного переліку вакцин”, - йдеться у повідомленні. 

CoronaVac - інактивована вакцина, яка поєднує стійкість до різних штамів SARS-CoV-2: при розробці використані 12 штамів із Китаю, Італії, Іспанії, Швейцарії, Германії, Великобританії. У ній використовується традиційний для вакцин механізм, при якому неживий вірус, який не може реплікувати в клітинах людини, використовується для активізації імунної системи.

Нагадуємо, що в Одесі, 11 січня, станом на 16:00 в опорних лікарнях залишилось 235 вільних місць. Протягом доби померли 10 осіб, а одужали 388 мешканців регіону.