Останні новини

Україна отримає 10 мільйонів доз вакцини Pfizer

Про поставку домовлялися ще у лютому.

Україна уклала договір з корпорацією Pfizer про постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19.

Про це Odesa Live повідомляє з посиланням на повідомлення Офісу президента України.

Як розповіли в ОП, про цю поставку Зеленський домовився з головним виконавчим директором Pfizer Альбертом Бурлою під час зустрічі у лютому.

"Сьогодні дуже важливий день для України і для українців – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт з компанією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини Pfizer", – заявив Зеленський.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак зазначив, що співпраця з американськими фармацевтичними компаніями буде продовжуватися і розширюватися.

"Висловлюємо подяку доктору Альберту Бурле і його колегам за підтримку українського народу в цей важкий час", - сказав керівник Офісу президента.

Зазначається, що Володимир Зеленський ще 8 лютого провів телефонну розмову з головою правління, головним виконавчим директором фармацевтичної корпорації Pfizer Альбертом Бурлою, під час якої голова правління Pfizer пообіцяв зробити все можливе, щоб Україна отримала перші партії вакцини за контрактом якнайшвидше.

"Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмові з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою – в мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить усе можливе й неможливе. І зробив це", - сказав Зеленський.

Без названия.jpeg

Фото: usnews.com

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04