Останні новини

Українським ЗМІ можуть заборонити заперечувати агресію РФ - Верховна Рада

У четвер, 12 листопада, з’явилась інформація, що українським засобам масової інформації можуть заборонити заперечувати агресії з боку Російської Федерації. Саме мова про телеканали та радіостанції. Також йдеться про заперечення окупації РФ частини території України.

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує ухвалити відповідний законопроєкт №4188 за основу. Він називається "Про телебачення і радіомовлення". У законі прописано, що за вищезазначені порушення Нацрада має право штрафувати телерадіоорганізації.

“Народні депутати та представники Національної ради з питань телебачення і радіомовлення зауважили, що законопроєкт дуже важливий, але потребує вдосконалення термінології, механізмів контролю та нагляду”, - йдеться у повідомленні.

 Порушення потрібно усунути протягом місяця, однак якщо цього не зробити, доведеться сплатити штраф. У разі повторного порушення Нацрада зможе звернутися з позовом до суду. Також відомство уповноважене вимагати анулювання ліцензії на мовлення телерадіоорганізації або провайдера програмної послуги.

Зазначимо, вищезазначений законопроєкт внесли до Верховної Ради на початку жовтня поточного місяця.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
29.11