Останні новини

Українські ФОПи намагалися взяти штурмом Верховну Раду. Відео

У Києві протестувальники під будівлею Верховної Ради намагалися прорватися до будівлі парламенту. Поліція стримала натиск людей.

Про це повідомляє Политика страни.

Після провалу законопроєкту про відстрочення введення касових апаратів, підприємці пішли на прорив. Штурм почав один з організаторів.

Однак, на підступах до будівлі поліція змогла їх зупинити, застосував сльозогінний газ. На даний момент вже багато затриманих.

Активісти вимагали, щоб до них вийшов представник парламенту і пояснив рішення депутатів.

Після звістки про те, що законопроект про відстрочення обов'язкових касових апаратів розглянуть в Раді 4 грудня, ФОПи вирішили призупинити акцію протесту і вже почали розходитися.

Мітингувальники пообіцяли знову прийти під Раду 4 грудня.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/P9yXDDgRESc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/MHkAez6K6AQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/ukA0k4UjOGE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо,17 листопада 2019 року був зафіксований перший випадок COVID-19 у китайській провінції Хубей. Від того моменту минув рівно рік, але дієвої вакцини немає досі. За цей час світ вже встиг пережити один повний локдаун, а деякі країни восени знову повернулися до жорсткого карантину. Через це світова економіка переживає одне з найбільших падінь, люди втрачають роботу, а бізнес зачиняється. Як починалася пандемія COVID-19 розібрався Odesa Live. 

Теги:
Вийти в ефір
04.12