Останні новини

Українська збірна готова провести матч Ліги націй зі Швейцарією - УАФ

У середу, 18 листопада, має відбутися матч Ліги націй Швейцарія - Україна. Однак через карантинні обмеження з боку Швейцарії він може зірватися. У тому числі оскільки футболісти повинні отримати негативні результати на коронавірус.

Про це повідомляє УАФ. 

“Позиція Української асоціації футболу щодо скасованого матчу Ліги націй-2020/2021 Швейцарія — Україна залишається незмінною: національна збірна готова до поєдинку в тому складі, який зараз перебуває у Швейцарії, і ми докладаємо всіх необхідних зусиль для того, щоб гра відбулася 18 листопада”, - пишуть вони. 

Матч Ліги націй Швейцарія - Україна, який мали зіграти 17 листопада, скасували. У разі технічної поразки Україна вилетить в дивізіон B Ліги націй. Однак наразі українці посідають в турнірній таблиці місце вище Швейцарії.

Відповідний лист УАФ надіслала до УЄФА. Позиція нашої збірної базується на чіткому переконанні у тому, що гравці й персонал збірної, які отримали негативні результати тестів на коронавірус, мають право брати участь у матчі.

“Позиція УАФ полягає в тому, що результат цього поєдинку має визначитися саме на футбольному полі й відповідно до принципів Fair Play. Також підкреслюємо той факт, що можливість організації матчу в рамках діючого міжнародного вікна залежить виключно від позиції УЄФА в цьому питанні. Сподіваємося на оперативне й об’єктивне рішення УЄФА”, - резюмували вони.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
01.12