Останні новини

Україна скасувала візовий режим для мешканців Індонезії

Кабінет міністрів України схвалив проект угоди з урядом Індонезії про взаємне скасування візових вимог. Громадяни Індонезії зможуть приїжджати в Україну без віз на термін до 30 днів. 

Про це повідомляє РБК-Украина.

У пояснювальній записці до проекту зазначено: 

“Станом на сьогодні у відносинах між Україною та Індонезією в сфері поїздок громадян діє несиметричний візовий режим. Громадяни України можуть подорожувати до Індонезії без віз терміном до 30 днів. У той же час громадянам Індонезії для в'їзду в Україну необхідно оформляти відповідну візу”.

безвиз.jpg

Фото: Delo.ua

Положеннями угоди передбачається можливість громадян держав сторін безвізових подорожей:

  • терміном до 30 днів протягом кожного візиту громадян України в Індонезію;
  • терміном до 30 днів протягом 60 днів для поїздок громадян Республіки Індонезія в Україні.

За даними МЗС України, в 2019 році громадянам Індонезії оформлено 842 візи типу С, стягнуто 83 575 доларів консульського збору. Таким чином, орієнтовні щорічні втрати державного бюджету складуть близько 83,5 тисяч доларів.

"У той же час, встановлення між Україною та Індонезією безвізового режиму надасть потужний імпульс розвитку партнерських взаємин двох держав, сприятиме активізації економічного співробітництва та двостороннього співробітництва, залученню іноземних інвестицій і збільшення кількості подорожуючих в Україну громадян Республіки Індонезія, що, в підсумку, призведе до перевищення непрямих доходів державного бюджету над фактичними втратами ", - йдеться в документі.

Зазначимо, населення Індонезії на початок 2018 року становить понад 266 млн осіб. Країна займає четверте місце в світі за кількістю населення.

Нагадаємо, Україна візьме участь на Євробаченні-2021 вже в першому півфіналі. Відповідне рішення ухвалили організатори конкурсу.Вийти в ефір
05.12