Останні новини

Удари та переломи: в Одесі під час снігопаду травмувалися більше півсотні містян

Одеситів закликали не займатися самолікуванням, а робити рентген

В Одесі з 13 січня під час рясного снігопаду 54 місцевих мешканця отримали травми різного ступеню тяжкості. 18 з них звернулися за допомогою на Слобідку в міську кліннічну лікарню №11.

Про це повідомив Odesa Live з посиланням на Odessa online.

За інформацією головного лікаря Миколи Турчина, майже половина з травмованих отримали значні ушкодження. І додав, у снігопад краще утриматися від виходу на вулицю, щоби не потрапити до лікарні з травмами.

"З 18 людей шестеро отримали середні і важкі травми. В останніх були удари, садна, переломи. В основному, травми в області гомілковостопного і променезап'ясткового суглобів, в одного була травма в області тазостегнового суглоба", - розповів лікар.

У негоду медики радять одягати зручний одяг і не слизьке взуття.

"Взуття має бути з протектором, який запобігає ковзанню, одяг вільний і теплий", - додав лікар.

Микола Турчин закликав одеситів не займатися самолікуванням і додав, що в місті цілодобово відкриті чотири травмпункти. Рентген і першу медичну допомогу там можна отримати безкоштовно.

травматологія.jpg

Фото: Оdessa.online

Нагадаємо, в Одесі через істотне похолодання, яке насувається на місто, муніципальні установи почали розгортати два пункти обігріву. Один з них, на Куликовому полі, який облаштувала Приморська райадміністрація спільно з громадською організацією "Нове життя".