Останні новини

Учитель року-2021: 16 листопада відбудеться перший тур Всеукраїнського конкурсу

Змагання серед учителів відбудеться з 16 по 20 листопада, а фінал конкурсу заплановано на квітень 2021 року. У кожній номінації змагатимуться 25 вчителів з усіх областей України.

Про це повідомляє Одеська міська рада.

Для участі у ньому зареєструвалися 42 педагогічних працівників закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси в таких номінаціях: 

  • “Керівник закладу освіти” (4 особи), 
  • “Математика” (13 осіб), 
  • “Трудове навчання” (3 особи), 
  • “Українська мова та література” (22 особи).   

За результатами першого туру конкурсу відповідно до рішення журі, педагогічний працівник, який посів І місце, нагороджується Дипломом переможця. За 2 та 3 місця учасники отримують Диплом лауреата. Можуть також вручатися цінні подарунки від спонсорів. Три конкурсні випробування першого туру проходитимуть дистанційно. Одне із завдань – вміння організовувати освітній процес у дистанційному форматі.

Нагадаємо, патент на новий спосіб капітального ремонту з переобладнанням трамвайного вагона отримало одеське комунальне підприємство “Одесміськелектротранс”. Таку процедуру необхідно було долучити через те, що влада деяких українських міст намагається скопіювати дизайн одеських трамваїв.

Вийти в ефір
01.12