Останні новини

У здоровому тілі: які продукти розріджують кров

На тлі пандемії коронавірусу виникнути підвищене згортання крові, а це загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям. Щоб цього не трапилося, варто запам’ятати, які натуральні продукти покращують кровообіг.

Про це повідомляє Changeua

Куркума

У цій спеції міститься куркумін, речовина, що має протизапальні і антикоагулянтні властивості. Дослідження довели, що щоденний прийом куркуми може перешкоджати згущенню крові.

Кориця

Її часто використовують як пряність, не підозрюючи наскільки вона корисна для здоров’я. Кориця містить антикоагулянт, тому її часте вживання знижує тиск, знімає запальні процеси в організмі, а також розріджує кров.

Імбир

Цей продукт корисний при підвищеному згортанні крові, тому що він чудово покращує її циркуляцію в судинах, знижуючи ризик утворення тромбів. А ще імбир часто використовують для лікування простудних захворювань і для нормалізації травлення.

Морська капуста

Якщо ви давно хотіли, але ніяк не наважувалися ввести в свій раціон морську капусту, то зараз саме час. Морська капуста ще один продукт корисний для крові. У ній міститься такий компонент як йод. Завдяки його впливу на в’язкість крові, підвищується тонус судинної системи.

Нагадаємо:

Коли лікуєшся від вірусних інфекцій, то харчування разом з водою є важливим аспектом. Однак воно повинно бути таким, яке не шкодить вашому організму. Утім при коронавірусній інфекції дуже важливо пити багато води.Теги:
Вийти в ефір
05.12