Останні новини

У Збройних Силах України отримали кілька сотень нових вогнеметів

Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів достроково передав Мінобороні партію з декількох сотень реактивних піхотних вогнеметів РПВ-16. Вони успішно пройшли приймально-здавальні випробування і підтвердили свої тактико-технічні характеристики.

Про це повідомляє пресслужба Укроборонпрому.

За їх інформацією в ході бойових стрільб всі цілі були вражені відповідно до програми випробувань.

"Ці реактивні піхотні вогнемети високоефективні для прицільної поразки легкої броньованої техніки і супротивника, що знаходиться в укритті на відстані до одного кілометра", - повідомив директор інституту Володимир Щербань.

Також, фахівці підприємства продемонстрували модернізовану версію цього вогнемета - полегшений РПВ-16. Він буде зручний і ефективний для Сил спеціальних операцій ЗСУ, спецпідрозділів СБУ та розвідувальних підрозділів десантно-штурмових військ.

Випробування модернізованого вогнемета також пройшли успішно у присутності військових.

РПВ-16 – це український реактивний піхотний вогнемет одноразового використання з термобаричним боєприпасом, розробка Державного науково-дослідного інституту хімічних продуктів. Усі елементи конструкції і складові частини виконані з вітчизняної сировини і матеріалів. Фугасна дія пострілу РПВ-16 еквівалентна артилерійському снаряду 120-122мм калібру. Тому, ця переносна зброя здатна знищувати живу силу супротивника навіть за потужними укриттями на відстані близько одного кілометра.

1.jpg

2.jpg

фото: Укроборонпрому

3.jpg

фото: Укроборонпрому

Нагадаємо, у Польщі через збільшення випадків зараження коронавірусом вводять низку нових карантинних обмежень. Всі зміни почнуть діяти з 7 листопада і триватимуть щонайменше до 29 листопада.

Вийти в ефір
05.12