Останні новини

У Всесвітньому клубі Одеситів відкрилася перша за 7 років з дня смерті виставка видатного художника Альбіна Гавдзинського

Це персональна виставка великого майстра.

Народний художник України Альбін Станіславович протягом 20 років був членом правління Одеського відділення СХУ, у 1961 році йому надали звання Почесного громадянина міста Нова Каховка, якому художник подарував 237 полотен, і вони стали основою для створення міської картинної галереї. У 2003 році картинна галерея Нової Каховки названа ім'ям Альбіна Гавдзинського.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Всесвітній клуб Одеситів.

Читайте також: В Одеському музеї західного і східного мистецтва відкривається виставка легендарного художника Адольфа Лози

Альбін Гавдзинський 1.jpg

Фото: Степан Алекян

Художник залишив після себе величезну творчу спадщину, велика частина якого розійшлася по всьому світу ще за життя автора.

Альбін Гавдзинський 3.jpg

Фото: Степан Алекян

Зимові пейзажі Седнева і берега Чорного моря, види річної Одеси й засніжені парки, осінні та весняні кримські мотиви, пленерні етюди Лондона і Кракова, Києва та Вроцлава, канадських і німецьких містечок стали окрасою приватних колекцій Японії, Німеччини, Великобританії, Іспанії, США, Канади, Ізраїлю, Польщі та інших країн.

 Альбін Гавдзинський 4.jpg

Фото: Степан Алекян

На персональній виставці “Порах року”, що відкрилася у ВКО, представлено понад п'ятдесят робіт Альбіна Гавдзинського.

Альбін Гавдзинський 5.jpg

Фото: Степан Алекян

Відкрили виставку Директорка Департаменту культури й туризму Одеської міськради Тетяна Маркова, віцепрезидент ВКО, культуролог і публіцист Євген Голубовський, керівниця з розвитку ВКО Олена Павлова, дочка Альбіна Станіславовича - художниця Олена Гавдзинського і внучка - галерист Лінда Страутман.

Альбін Гавдзинський 2.jpg

Фото: Степан Алекян

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!