Останні новини

У ЦВК зареєстрували 7 мерів, обраних у другому турі місцевих виборів

ЦВК повідомила про реєстрацію міських голів у 7 містах України під час другого туру виборів 15 листопада 2020 року. Обрано міських, селищних та сільських голів у Волинській, Донецькій, Київській, Одеській, Сумській, Херсонській та Хмельницькій областях.

Про це повідомляє сайт Центральної виборчої комісії.

ЦВК.jpg

Фото: Укрінформ

В Одесі обрано Геннадія Труханова. У Сумах — Олександра Лисенка. У Луцьку - Ігоря Поліщука. У Херсоні - Ігоря Колихаєва. У Краматорську - Олександра Гончаренко. У Кам’янці-Подільському — Михайла Посітко. У місті Українка обрано міським головою Олександра Туренка.

У неділю 22 листопада, відбудеться другий тур виборів міських голів ще у 10 різних областях. Зокрема, у 7 обласних центрах та 5 містах: 

  • У Дніпрі боротимуться за крісло міського голови чинний керівник міста Борис Філатов та кандидат від партії «Громадська сила» Загід Краснов.
  • У Кривому Розі – чинний мер Юрій Вілкул та «Слуга народу» Дмитро Шевчик.
  • У Миколаєві виборці обиратимуть між Олександром Сєнкевичем від «Пропозиції» та Владиславом Чайкою від «Опозиційної платформи – за життя».
  • В Ужгороді за посаду міського голови змагатимуться діючих керівник міста Богдан Андріїв та кандидат від «Слуги народу» Віктор Щадей.
  • У Полтаві – Олександр Мамай від «За майбутнє» проти Сергій Іващенко від «Слуги народу». 
  • У Львові – чинний голова міськради Андрій Садовий протистоятиме кандидату від партії «Європейська Солідарність» Олегу Синютці.

Нагадаємо, депутат міськради Богдан Гіганов висловив думку, що останні конфлікти в Одесі стали більш інтенсивними після виборів мера, тому що перед виборами “не хотіли створювати негативний шлейф Геннадію Труханову”. Депутат різко засудив події на Академічній, 11, де відбувалися масові заворушення.


  

 

 


Вийти в ефір
29.11