Останні новини

У Сумах ФК “Альянс” та одеський “Чорноморець” зіграли драматичну нічию

20 листопада у Сумах одеський “Чорноморець” зустрічався з “Альянсом” з Липової Долини. У підсумку - нічия 0 : 0.

Про це повідомляє Sportarena.

У першому таймі просто зобов'язаний був відкривати рахунок Артур Авагімян, який на 16 хвилині заробив пенальті. Але він нехитро пробив правою в лівий кут, воротар “Альянсу” відбив м'яч в сторону, одесит спробував добити м’яча лівої, але знову на місці виявився Ярослав Важинський. І начебто “моряки”, що грали в експериментальному складі, що не були фаворитами зустрічі, але вони все ж мали можливості для перемоги. Однак більше шансів у них у другому таймі все ж було програти, адже, як і в поєдинку з “Агробізнес”, на останніх секундах компенсованого часу одесити “привезли” у свої ворота пенальті. Причому, до того моменту протягом двох хвилин граючи в більшості. Але, на щастя, Роман Підківка впевнено відбив удар Сергія Загінайлова. У підсумку - нічия 0: 0.

Головне те, що одесити залишилися на першому місці в турнірній таблиці першої ліги. У наступному турі "Чорноморець" прийматиме в Одесі луцьку "Волинь". Гра відбудеться в середу, 25 листопада.

Нагадаємо, Южненський жіночий волейбольний клуб “Хімік” 19 та 20 листопада проводив в Луцьку офіційні матчі української Суперліги. Напередодні підопічні Євгена Ніколаєва перемогли "Регіну", яка виграла пять із шести матчів, а після цього за рахунком 3:0 обіграли “Волинь”