Останні новини

У США через COVID-19 відклали першу за майже 70 років страту жінки

Американський федеральний суд відтермінував страту Лізи Монтгомері через те, що обидва її адвокати захворіли на COVID-19. Згідно ухвали суду, страта жінки забороняється до кінця цього року.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє NBC News.

На думку судді Рендолфа Мосса, таке рішення надасть адвокатам засудженої необхідний для лікування від коронавірусу час та змогу подати петицію до президента з проханням помилувати жінку.

Зазначається що адвокати захворіли на коронавірус під час переїздів до в’язниці, де наразі відбуває покарання за вбивство Ліза Монтгомері. У Мін'юсті США відмовилися коментувати рішення суду.

Це перший випадок у США за майже 70 років, коли призначили страту жінки, що мала відбутися 8 грудня. Засуджена Ліза Монтгомері була визнана винною у вбивстві вагітної жінки в штаті Міссурі у 2004 році.

Адвокати Монтгомері стверджували, що вона страждає "декількома психічними розладами, через які вона часто втрачає зв'язок з реальністю". Ці проблеми з психічним здоров'ям лише посилились під час пандемії, заявили вони в судових документах, тому що вона не могла дістати доступ до психіатричної допомоги або своїх адвокатів.

"Попри те, що Ліза скоїла жахливі злочини, її життя, повне страждань і жорстокого поводження, є вагомим аргументом на користь помилування", - говориться в листі до президента Дональда Трампа, - "Лише у вас є сила дарувати їй милість і пощадити її життя, і ми вперто радимо вам зробити це".

монтгомері.jpg

Фото: nbcnews

Нагадаємо:

Вийти в ефір
24.11