Останні новини

У Шабівській громаді запрацював пересувний мобільний адмінцентр

У Шабівській громаді Одеської області, почав працювати пересувний мобільний адмінцентр. Відтепер для отримання базових послуг місцевим жителям не доведеться їхати далеко. 

По це повідомляє пресслужба офісу цифрової трансформації Одещини.

Як зазначила заступниця керівника Одеської ОДА з питань цифрової трансформації Анастасія Бондар, дуже важливо, щоб якісні цифрові послуги полегшували життя громадян.

"Для мене є дуже важливим, аби якісні цифрові послуги полегшували життя та робили його комфортнішим.  Особи, які за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись чи перебувають на стаціонарному лікуванні — можуть узгодити з адміністратором зручний час для швидкого та прозорого оформлення документів", - коментує Анастасія Бондар.

У співпраці України з урядом Швейцарії та програми EGAP з громадами у рамках реформи децентралізації будуть впроваджені ще 4 мобільних кейсів на Одещині.

"Завдяки цьому проєкту, ми бачимо, що трансформація у сфері електронних послуг відбувається як у містах, так і в громадах", - говорить заступниця керівника Одеської ОДА з питань цифрової трансформації.

Мобільний адмінцентр — це портативне робоче місце, яке складатиметься з комплекту сучасної техніки та вміщатиметься у компактний металевий кейс.

Нагадаємо, в Ізмаїльському районі до озера Катлабух, починаючи з 9 листопада запустили 7 тонн малька. Серед них риба різних видів, таких як товстолобик, плотва, карась та інші

Вийти в ефір
26.11