Останні новини

У санаторії “Одеський” відремонтують резервуар для запасів води за 2 мільйона

Роботи з відновлення водосховища почнуться 31 липня.

У санаторії “Одеський” у провулку Лермонтовському, 2 планують відремонтувати резервуар для запасів води. Так, керівництво закладу опублікувало тендер на проведення необхідних робіт за 2,2 мільйона гривень.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сайт держзакупівель Prozorro.

Читайте також: Чому одеські депутати відмовилися від парку-меморіалу в санаторії “Червоні зорі”

У Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування “Одеський” вже тривалий час не працює резервуар для запасів води. Тож керівництво закладу 23 квітня опублікувало тендер на сайті держзакупівель Prozorro на проведення необхідних ремонтних робіт. Аукціон запланований на 11 травня, а вартість матеріалів складає 2 215 мільйона гривень. 

тендер

Фото: Prozorro

Відомо, що резерувар для запасів води знаходиться у будинку №60 у Лермонтовському провулку. Працівники почнуть капітальний ремонт водосховища після проведення аукціону, а саме 31 липня. 

Зазначимо, що взимку у 2019 році Центр медичної реабілітації та санаторного лікування називався “Лермонтовський” та перейшов у володіння Міноборони. Згодом, після комплексної інвентаризації, управління перейменувало заклад на “Одеський”.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05