Останні новини

У пам'ятці архітектури на Пушкінській,34 зносять нахаббуд. Відео

Власник закладу хотів перетворити його на готель, тому й почав будівництво на даху.

У вівторок, 20 квітня, на Пушкінській, 34 зносять нахаббуд, який збудували на горі історичної будівлі. Величезна незаконна споруда з'явилась минулого року у центрі Одеси без жодних документів та дозволів.

Про це повідомляє журналіст Odesa Live Акім-Папо.

Читайте також: “Берег треба рятувати” - незаконне будівництво на території парку “Тузловські лимани”

нахаббуд

Фото: Odesa Live

Відомо, що на Пушкінській, 34 вже кілька місяців тому відкрили незаконний хостел у приміщенні історичної пам'ятки міста, а у березні цього року власник закладу вирішив перетворити його на готель. Він почав будівництво нахаббуду на горі будинку. За словами місцевих, у нього немає на це дозволу та відповідних документів. Люди навіть писали скарги та були готові подати позов до суду, аби зупинити незаконні роботи.

нахаббуд

Фото: Odesa Live

І ось, у вівторок, 20 квітня, в Одесі нарешті вирішили зупинити будівництво й спилити нахаббуд. На даху будинку почали працювати люди, які знищили наслідки незаконної діяльності власника хостелу.

За словами журналіста Odesa Live Акіма-Папо, місцеві мешканці ведуть боротьбу з власниками незаконної споруди майже 7 місяців. На процесі демонтажу нахаббуда присутні співробітники житлово-комунального сервісу "Порто-Франковській", активісти, громадські діячі та працівникам муніципальної варти.

Пані Ганна, яка проживає у будинку на Пушкінській, 34 розповіла, що будівництво спричинило багато незручностей мешканцям історичної пам'ятки культури. Так, у квартирах та у парадних з'явились численні тріщини, а через пил, який виник внаслідок робіт, складно дихати.

"Мешканці будинку боялись, що він не витримає ремонту. Ми звертались до забудовника, щоб він зробив експертизу, проте ми нічого так й не отримали. Вже видавали приписи на заборону проведення робіт. Людям й погрожували, й комісію не хотіли пропускати на дах", - додає пані Ганна.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05