Останні новини

У наполовину обвалений дім на Ясній повернуться жити одесити. Відео

В Одесі у будівлю на вулиці Ясні, 10 повернуться жити місцеві жителі. Однак йдеться лише про ліву частину будинку, де провели роботи по зміцненню фундаменту несучих конструкцій покрівлі.  

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради на своєму YouTube-каналі.

У цю частину будівлі вже підключені вода і енергопостачання, а зараз направили лист в “Одесагаз” на подачу відповідної комунікації.

"Виконано всі необхідні роботи для того, щоб не допустити подальших зрушень конструкцій будівлі. Проведено його дослідження співробітниками Будівельної академії. У наданому ними висновку сказано, що конструкціях не зафіксовано", - зазначив заступник директора департаменту міського господарства Віталій Цуркан.  

Дотепер вони жили у санаторії “Мрія” та дехто у родичів. Що ж стосується жителів звалилася правій частині будівлі, то вони продовжують перебувати на знімних квартирах. 

“Процес переїзду жителів займе кілька днів, можливо, тиждень, оскільки люди за літо забрали звідти речі і тепер потрібно повернути назад. Ми будемо допомагати з переїздом”, - пообіцяв Віталій Цуркан. 

Юридичний відділ департаменту міського господарства дав людям список документів, які потрібні для забезпечення їх житлом в маневреному фонді. Однак досі ніхто пакета документів так і не представив. Відносно правої частини дому розглядають два варіанти. перший передбачає реконструкцію, а ось інший - нове будівництво. У разі необхідності на це будуть виділені кошти з міського бюджету.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
25.11