Останні новини

У музеї Катару з'явиться україномовний аудіогід - меморандум вже підписали

Представники країн ще обговорили низку проєктів у культурній сфері.

У Національному музеї Катару зявиться україномовний аудіогід. Перша леді України Олена Зеленська ініціювала підписання меморандуму під час візиту до країни. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Офіс Президента

Читайте також: Зеленський поїхав до Катару для політичного діалогу, зокрема про співпрацю - Офіс Президента

Фото: ОПФото: ОП

Таких домовленостей було досягнуто після перемовин Олени Зеленської та голови катарської організації Qatar Museums шейхи Мейасси бінт Хамад Аль Тані.

“Я хочу, щоб українська мова лунала в історичних пам’ятках всюди, де є українці. Впровадження першого україномовного аудіогіда в Катарі – чудовий крок для наших країн для пізнання одна одної”, – зазначила Олена Зеленська.

Перші леді також зазначила, що замислилася, щоб у більшості українських музеїв активно лунала й арабська мова. Також під час зустрічі вона разом з шейхами Мейасси бінт Хамад Аль Тані обговорили низку конкретних проєктів у культурній сфері. Зокрема, обмін досвідом між працівниками музейних установ двох країн, проведення спільних заходів в Україні та Державі Катар у галузі культури, мистецтва та моди, а також впровадження онлайн-виставок, які набули актуальності в часи COVID-19.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04